Konkurs plastyczny „Zapobiegajmy Pożarom” rozstrzygnięty

VIII Ogólnopolski Zlot Chórów i Orkiestr„ŚWIĘTEMU JANOWI PAWŁOWI II w HOŁDZIE”
11 marca 2019
XLII eliminacje wojewódzkie OTWP „Młodzież Zapobiega Pożarom”
29 kwietnia 2019

W kolejnej edycji konkursu „Zapobiegajmy Pożarom” na szczeblu centralnym reprezentanci naszego województwa uplasowali się na czołowych miejscach w następujących kategoriach:

 I grupa – przedszkola

wyróżnienie

Maja Muciek, 5 lat

Publiczne Przedszkole nr 2 w Choszcznie, woj. zachodniopomorskie

Opiekun: Iwona Adamowicz

V grupa – szkoły ponadgimnazjalne

II miejsce

Małgorzata Hładoniuk, 17 lat

Choszczeński Dom Kultury w Choszcznie, woj. zachodniopomorskie

Opiekun: Janusz Biegański

VI grupa – osoby dorosłe

I miejsce

Adam Kmita

Środowiskowy Dom Samopomocy w Choszcznie, woj. zachodniopomorskie

Opiekun: Artur Groszkowski

GRATULUJEMY !!!!!!!

Poniżej przypominamy laureatów szczebla wojewódzkiego;

I grupa – przedszkolaki

Laureaci :

1. Maja MUCIEK l. 5 – Publiczne Przedszkole nr 2 , ul. Sucharskiego 9 73-200 Choszczno, powiat choszczeński,

2. Nikola BUZE l. 6 – Centrum Kultury i Sportu w Postominie, powiat sławieński.

3. Lena GRZEBALSKA l. 6 -Dębnowski Ośrodek Kultury, Daszyńskiego 20, 74-200 Dębno, powiat myśliborski,

Wyróżnienie : Wiktor RĄCZKA l.5 – Publiczne Przedszkole Nr 2,ul. Sucharskiego 2, 73-200 Choszczno, powiat choszczeński.

II grupa klasy I – III Szkoła Podstawowa

Laureaci :

1. Oliwia KRÓL l. 8 – Choszczeński Dom Kultury w Choszcznie, ul. Boh. Warszawy 17, 73-200 Choszczno powiat choszczeński,

2. Aniela DĄBROWSKA l. 8 – Dębnowski Ośrodek Kultury, ul. Daszyńskiego 20, 74-400 Dębno, powiat myśliborski,

3. Antonina MACKIEWICZ l. 8 – Szkoła Podstawowa w Stanominie, powiat białogardzki.

Wyróżnienie

• Hanna NAJKOWSKA l. 7 – Dębnowski Ośrodek Kultury, ul. Daszyńskiego 20, 74-400 Dębno, powiat myśliborski

 III grupa klasy IV – VI Szkoła Podstawowa

Laureaci :

1. Wiktoria GRUCHOT l. 13 – Dębnowski Ośrodek Kultury, ul. Daszyńskiego 20, 74-400 Dębno, powiat myśliborski,

2. Amber FERNANDES l.12 – Dębnowski Ośrodek Kultury, ul. Daszyńskiego 20, 74-400 Dębno, powiat myśliborski,

3. Radosław RYLIK l. 12 – Szkoła Podstawowa w Drzewianach, 76-020 Bobolice, powiat koszaliński

IV grupa – kl. VII – VIII Szkoła Podstawowa oraz kl. III Gimnazjum

Laureaci :

1. miejsce Oliwia BEDNAREK l. 13 – Choszczeński Dom Kultury ul. Boh. Warszawy 17 , 73-200 Choszczno, powiat choszczeński,

2. miejsce Zofia LEWANDOWSKA l. 13 – Choszczeński Dom Kultury, ul. Boh. Warszawy 17 , 73-200 Choszczno

3. miejsce Zuzanna MICHALAK l. 15 – Choszczeński Dom Kultury w Choszcznie, ul. Boh. Warszawy 17 , 73-200 Choszczno

Wyróżnienie

• Julia FOGEL l. 14 – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Redle, Redło 12, 78-320 Połczyn Zdrój.

V grupa – Szkoły ponadpodstawowe i ponadgimnazjalne

1. Małgorzata HŁADONIUK l. 17- „Strażak po akcji” Choszczeński Dom Kultury w Choszcznie, ul. Boh. Warszawy 17 , 73-200 Choszczno, powiat choszczeński,

2. Małgorzata HŁADONIUK l. 17 – „Strażak w akci” Choszczeński Dom Kultury w Choszcznie, ul. Boh. Warszawy 17 , 73-200 Choszczno, powiat choszczeński,

3. Kacper ROSADZIŃSKI – l. 16, Dębnowski Ośrodek Kultury, ul. Daszyńskiego 20, 74-400 Dębno, powiat myśliborski.

Wyróżnienia :

• Mateusz KUCZYŃSKI l. 16 – Dębnowski Ośrodek Kultury, ul. Daszyńskiego 20, 74-400 Dębno, powiat myśliborski,

• Paulina WALASZCZYK l. 17 – Dębnowski Ośrodek Kultury, ul. Daszyńskiego 20, 74-400 Dębno, powiat myśliborski.

VI Grupa Dorośli : środowiskowe domy kultury, warsztaty terapii zajęciowej

Laureaci :           

1. Adam KMITA l. 55 – Środowiskowy Dom Samopomocy ul. Drawieńska 52 73-200 Choszczno, powiat choszczeński,

2. Krystian LEMBOWICZ l. 39 – Środowiskowy Dom Samopomocy „Radość”, ul. Koszalińska 8A, 78-320 Połczyn Zdrój, powiat świdwiński,

3. Janusz PRĄCIK l. 34 – Środowiskowy Dom Samopomocy „Radość”, ul. Koszalińska 8A, 78-320 Połczyn Zdrój, powiat świdwiński.

Wyróżnienie :

• Paweł LEMBOWICZ l.37 – Środowiskowy Dom Samopomocy „Radość”, ul. Koszalińska 8A, 78-320 Połczyn Zdrój, powiat świdwiński.

Wszystkim uczestnikom oraz opiekunom serdecznie gratulujemy oraz zapraszamy do udziału w kolejnej edycji. O miejscu i terminie gali laureatów poinformujemy indywidualnie.

T.SZ.