Apel o pomoc

Zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich strażaków, ratowników oraz ludzi dobrej woli o pomoc finansową dla druha Mirosława Jeremicza, który 20 października 2010 r. podczas usuwania plamy oleju uległ wypadkowi, w wyniku którego stracił jedną nogę.
Lekarze przez ponad miesiąc starali się uratować drugą nogę, której obrażenia niestety były tak rozległe, że również trzeba było ją amputować.
Proces rehabilitacji i powrotu do zdrowia poszkodowanego strażaka będzie długotrwały i bardzo kosztowny, niezbędny będzie również zakup protez oraz sprzętu ortopedycznego.
Konieczna będzie jednocześnie zmiana lokalu mieszkalnego oraz dostosowanie go do potrzeb osoby niepełnosprawnej ruchowo. 
W  chwili obecnej żona wraz z rocznym dzieckiem znaleźli się w bardzo ciężkiej sytuacji finansowej, gdyż Mirosław był jedynym żywicielem rodziny.
Niezbędna jest pomoc finansowa, aby proces rehabilitacji i powrotu do zdrowa przebiegał bez przeszkód, a  rodzina mogła prowadzić normalny tryb życia.


Wszyscy, którym nie jest obojętna sytuacja poszkodowanego strażaka oraz jego rodziny proszeni są o dobrowolne wpłaty na konto:


Związek OSP RP, Zarząd Oddziału Powiatowego w Gryfinie
ul. Łużycka 1, 74-100 Gryfino
nr konta (nowy):
63 9377 0000 0000 1094 2000 0002
z dopiskiem POMOC DLA MIROSŁAWA JEREMICZA


A P E L !!!


 

        Uprzejmie zwracamy się z prośbą o pomoc dla druha Jacka Sobków – młodego 29-letniego strażaka ochotnika z jednostki OSP w Gierałcicach, gm. Głuchołazy. Druh Jacek zmaga się z ciężką chorobą nowotworową, po sześciu cyklach chemioterapii paliatywnej, nastąpiła progresja. Konsultowany w Centrum Onkologii w Gliwicach – niezakwalifikowany do dalszego leczenia. Ratunkiem mogą okazać się leki niestandardowe: IPILIMUMAB oraz WEMURAFENIB, których koszt to ok. 250 tysięcy złotych, nierefundowane przez NFZ.

 Gorąco prosimy o wsparcie finansowe w postaci dobrowolnej wpłaty na rachunek bankowy

Głuchołaskiego Stowarzyszenia Dobroczynnego

ul. Kościelna 4

48-340 Głuchołazy

Nr 90 8891 0000 0000 8208 2000 0020

Z dopiskiem „Na leczenie strażaka ochotnika Jacka Sobków”

 

Zbiórka prowadzona jest na podstawie zgody MSWiA

nr 208/2012 z dnia 09.08.2012r.

Druh Jacek pomagał innym – teraz sam potrzebuje Waszej pomocy, liczy się każda złotówka.

 Dziękujemy za każdą okazaną pomoc!

Prezes Zarządu

Głuchołaskiego Stowarzyszenia Dobroczynnego

Roman Żurakowski