Konkurs Palstyczny "Zapobiegajmy Pożarom" 2017 - Eliminacje Wojewódzkie

Komisja Oceniająca prace plastyczne uczestników eliminacji wojewódzkich Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegajmy Pożarom” z terenu województwa zachodniopomorskiegoKom w składzie;

Danuta Raniowska       - Przewodnicząca Komisji Oceniającej,

Agnieszka Pluta          - nauczyciel plastyki – członek Komisji Oceniającej

Krzysztof Barski          - sekretarz Komisji Oceniającej

Jan Będzak                 - członek Komisji Oceniającej

Marian Kowalewski      - członek Komisji Oceniającej

      Jan Suszczyński         - członek Komisji Oceniającej

w dniu 26 stycznia 2017 roku oceniła prace plastyczne nadesłane na Konkurs Plastyczny „Zapobiegajmy Pożarom”.

W sumie wpłynęło 121 prac plastycznych wykonanych w różnych technikach: pastele, akwarele, kredki, farby plakatowe, mozaika z drewna, płaskorzeźby. Prace wpłynęły z nastepujących powiatów: Drawskiego,Choszczeńskiego,Białogardzkiego,Myśliborskiego,Polickiego,Sławieńskiego, Świdwińskigo,Koszalińskiego oraz Szczecineckiego.

Prace uczestników oceniane były według następujących grup wiekowych:

I grupa – przedszkolaki - 20 prac,

II grupa – klasy I – III szkoły podstawowej - 33 prace,

III grupa – klasy IV – VI szkoły podstawowej - 30 prac,

IV grupa – gimnazja - 25 prac,

VI grupa – dorośli, środowiskowe domy samopomocy, warsztaty terapii zajęciowej   - 13 prac.

 Wyróżniono następujące osoby, spośród których laureaci reprezentować będą Województwo Zachodniopomorskie na szczeblu centralnym.

 I grupa – przedszkolaki :

Laureaci :

1.Antoni PATYK l. 4 - Przedszkole nr 1 z Oddziałemw Choszcznie,

2.Aleksander ROMANIUK l. 6 – Miejsko- Gminny Ośrodekw Kaliszu Pomorskim,

3.Nikola BACHORSKA l.- Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim.

 II grupa   klasy I - III szkoły podstawowej :

 Laureaci :

1.Natalia KACZMAREK l. 7 – Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Sławęcinie, powiat choszczeński,

2.Hanna WALCZYNA l. 8 – Choszczeński Dom Kultury w Choszcznie,

3.Julian SOROCZYŃSKI l. 7 – Szkoła Podstawowa w Karsku,   powiat myśliborski.

III grupa klasy IV – VI szkoły podstawowej :

Laureaci :

1.Aleksandra GWOŹDZIAŃSKA l. 11 – Choszczeński Domw Choszcznie,

2.Maria STRZELCZYK l. 10 – Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Sławęcinie, powiat choszczeński,

3.Paula SOBACKA l. 11 – Choszczeński Dom Kultury w Choszcznie.

 IV grupa - gimnazjaliści

Laureaci :

1.Remigiusz JEŻEK l. 14 - Choszczeński Dom Kultury w Choszcznie,

2.Klaudia MAKOWSKA l. 16 – Zespół Szkół w Rąbinie pow. świdwiński,

3.Eliza ZAWOJSKA l. 15 - Publiczne Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Połczynie Zdroju, powiat świdwiński,

4.Natalia NADOLCZAK l. 15 - Publiczne Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Połczynie Zdroju, powiat świdwiński,

5.Małgorzata HŁADONIUK l. 15 – Choszczeński Domw Choszcznie, pow. choszczeński,            

VI grupa dorośli, środowiskowe domy kultury, warsztaty terapii zajęciowej

Laureaci :  

  1. 1.Praca zbiorowa : Adam KMITA l. 54, Andrzej KMITA l. 48,  - Środowiskowy Dom Samopomocy w Choszcznie,              
  2. 2.Paweł LEMBOWICZ l. 35 - Środowiskowy Dom Samopomocy „Radość”   w Połczynie Zdroju, pow. świdwiński.

Gratululemy Laureatom, posumowanie konkursu odbędzie sie dnia 22 kwietnia 2017 roku w Połczynie Zdroju. Prace laureatów zostały przesłane na szczebel krajowy.

T.Sz.